Trzy ważne słowa – credo Kancelarii

Nasze motto zawiera się w trzech słowach: prawo/medycyna/człowiek. Wynieślismy je wysoko, ponieważ wszystkie trzy tworzą rdzeń działania naszej kancelarii. Walczymy o prawa lekarzy i pomagamy pacjentom. Wspieramy w najtrudniejszych chwilach podczas rozwodu. Pomagamy uzyskać alimenty. W centrum naszych działań prawnych stoi człowiek.

Lekarz: specjalista czy zwierzyna łowna?

Najwyższe odszkodowanie wypłacone w Polsce za błąd medyczny wyniosło ponad 5 milionów złotych. Kwota ta obrazuje ogrom nieszczęścia, jakie dotknęło pacjenta. Ale też rozpala wyobraźnię innych pacjentów lub ich rodzin. Lekarze coraz częściej czują się nie jak ci, którzy przywracają zdrowie, ale jak ktoś z góry podejrzany o potencjalne zaniedbanie.

Poradniki Kancelarii – sięgnij po wiedzę!

Eksperci Kancelarii Buzuk/Popielarska nie tylko prowadzą sprawy, reprezentują Cię w sądzie i doradzają. Nasz zespół interesuje się nowinkami prawniczymi, sami również publikujemy tę wiedzę, która uznajemy za najbardziej przydatną dla naszych Klientów i Partnerów. Zapraszamy do sekcji „Poradniki”, w której znajdziecie uporządkowaną wiedze prawniczą, podaną w przystępny sposób!