Trzy ważne słowa – credo Kancelarii

Nasze motto zawiera się w trzech słowach: prawo/medycyna/człowiek. Wynieślismy je wysoko, ponieważ wszystkie trzy tworzą rdzeń działania naszej kancelarii. Walczymy o prawa lekarzy i pomagamy pacjentom. Wspieramy w najtrudniejszych chwilach podczas rozwodu. Pomagamy uzyskać alimenty. W centrum naszych działań prawnych stoi człowiek.

Prawo to element oczywisty: nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci i radcowie prawni. Medycyna – wiąże sie z coraz większą liczbą spraw lekarzy: z błędami, za które płacą pacjenci, z oskarżeniami i podejrzeniami, które obciążają lekarzy i pracowników medycznych. Człowiek – to najważniejszy element tej układanki. Ten, który czuje się skrzywdzony oraz ten, który mógł popełnić błąd i iść dalej.

Rozumiemy to. Pomagamy poukładać sprawy, zapanować nad procesem.

Doświadczenie w pracy z ludźmi, rozmowie, ustalaniu faktów i oddzielaniu od nich emocji jest tu kluczowe. Zdobyliśmy je prowadząc setki spraw rodzinnych. Słuchając historii, z których budowaliśmy linie postępowania, takie, w których nasi klienci czuli się bezpieczni. Pomagając im rozdzielić się tak, by rozstanie nie obciążało dalszego życia. Patrząc dalej niż do następnej rozprawy.

Dziesiątki podziękowań świadczą o tym, że wiemy, jak robić to dobrze.

Zapraszamy do współpracy!