POMAGAMY LEKARZOM
W NAJTRUDNIEJSZYCH MOMENTACH

Sytuacja prawna lekarzy często jest skomplikowana, a sprawy prawne - nacechowane emocjami. Odopwiedzialność za błędy to jeden z najważniejszych tematów. Pomagamy odnaleźć właściwą drogę w chaosie informacji. Nasze doświadczenie w zakresie prawa medycznego obejmuje wszelkie zagadnienia związane z relacjami między lekarzami i pacjentami oraz lekarzami i ich pracodawcami – doradzamy, prowadzimy procesy, reprezentujemy w sądzie.

Słuchamy i rozmawiamy

W chwili, gdy na szali jest rodzina, zdrowie, reputacja – a Ty nie wiesz, na czym stoisz, pomagamy nadać kierunek sprawom prawnym. Zaczynamy od wysłuchania i  rozmowy.

Oceniamy sytuację prawną

Szacujemy szanse, zagrożenia, możliwości. Opierając się na wiedzy i długoletnim doświadczeniu, analizujemy sytuację. Doradzamy,  co jest możliwe i jakie działania należy podjąć.

Wspólnie decydujemy

Z wniosków, które od nas otrzymasz, wywodzimy rekomendacje. Pokazujemy możliwe scenariusze, szacujemy zyski i straty. Uczciwie przedstawiamy możliwości działania.

Przygotowujemy do rozpraw

Zanim staniesz przed sądem, przygotujemy Cię do tego wydarzenia. Wspólnie opracowujemy strategię postępowania i rekomendujemy najlepsze rozwiązanie.

Reprezentujemy w sądzie

Jeśli sprawa wymaga sądu – walczymy o Twoje prawa. Reprezentujemy Cię zgodnie ze sztuką, najlepszą dostępną wiedzą oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego zespołu.

Chronimy Twoje dobre imię

Reputacja jest znaczącym kapitałem – nie tylko firmy, ale i osobistym. Pomagamy ochronić dobre imię nie tylko w sensie prawnym, ale też w oczach opinii publicznej.

Jak możemy pomóc Tobie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REFUNDO Sp. z o.o.,
al. Grunwaldzka 505, 83-110 Gdańsk, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.