Pomagamy w rozwodach, wspieramy lekarzy

Słuchamy i rozmawiamy

W chwili, gdy na szali jest rodzina, zdrowie, reputacja – a Ty nie wiesz, na czym stoisz, pomagamy nadać kierunek sprawom prawnym. Zaczynamy od wysłuchania i  rozmowy.

Oceniamy sytuację prawną

Szacujemy szanse, zagrożenia, możliwości. Opierając się na wiedzy i długoletnim doświadczeniu, analizujemy sytuację. Doradzamy,  co jest możliwe i jakie działania należy podjąć.

Wspólnie decydujemy

Z wniosków, które od nas otrzymasz, wywodzimy rekomendacje. Pokazujemy możliwe scenariusze, szacujemy zyski i straty. Uczciwie przedstawiamy możliwości działania.

Przygotowujemy do rozpraw

Zanim staniesz przed sądem, przygotujemy Cię do tego wydarzenia. Wspólnie opracowujemy strategię postępowania i rekomendujemy najlepsze rozwiązanie.

Reprezentujemy w sądzie

Jeśli sprawa wymaga sądu – walczymy o Twoje prawa. Reprezentujemy Cię zgodnie ze sztuką, najlepszą dostępną wiedzą oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego zespołu.

Chronimy Twoje dobre imię

Reputacja jest znaczącym kapitałem – nie tylko firmy, ale i osobistym. Pomagamy ochronić dobre imię nie tylko w sensie prawnym, ale też w oczach opinii publicznej.

Opowiedz nam o swojej sprawie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REFUNDO Sp. z o.o.,
al. Grunwaldzka 505, 83-110 Gdańsk, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Pracujemy dla Ciebie

Adwokat, członek Pomorskiej Izby Adwokackiej. Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru prawa medycznego oraz prawa rodzinnego. Wygrała zdecydowaną większość z kilkuset prowadzonych przez siebie postępowań. Od wielu lat z sukcesami reprezentuje lekarzy w procesach o błędy medyczne. Zajmuje się też dochodzeniem roszczeń od szpitali, udziela porad prawnych i występuje na konferencjach w sprawach z zakresu prawa medycznego.

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Ma kilkunastoletnie, różnorodne doświadczenia z zakresu m.in. prawa zobowiązań, prawa ubezpieczeń, prawa handlowego, prawa kontraktów, prawa nieruchomości. Jego kancelaria z sukcesami reprezentowała kilkuset klientów w sporach z największymi zakładami ubezpieczeń o odszkodowania z różnych podstaw i tytułów.

Dla lekarzy

Odpowiedzialność lekarza za błędy, wątpliwości pacjentów co do diagnozy, a może udział w charakterze świadka? Znamy te problemy bardzo dobrze, rozumiemy specyfikę procesów w sprawach medycznych. Prowadzimy Twoje sprawy skutecznie.

Dla rodzin

Rozwód, rozstanie, podział majątku: to trudne, ale często jedyne możliwe rozwiązanie sytuacji rodzinnej. Sprawy rodzinne wymagają nie tylko empatii, ale często twardej i konsekwentnej walki o Twoje prawa. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

tak pomogliśmy

Mecenas Natalia Popielarska to wg mnie osoba bardzo kompetentna i rzeczowa. Nie mówi tego, co chciałoby się usłyszeć tylko bardzo realnie patrzy na sprawę. Dzięki temu można uniknąć wielu rozczarowań i dobrze się przygotować. Z przeżyć znajomych wynikających z kontaktów z prawnikami wynika, że większość to osoby które niestety popadły w rutynę i ich celem jest przede wszystkim kasa. Pani Natalia najpierw zapoznaje się z tematem, zadaje wiele pytań, szacuje możliwości wygrania sprawy i dopiero potem mówi o pieniądzach. Ma mnóstwo energii i widać, że jej „się chce”. Myśli wielotorowo i nieschematycznie, co w tym zawodzie jest wg mnie koniecznością aby osiągnąć cel klienta. Ja polecam absolutnie! Wiem, że w razie „kłopotów” na pewno wrócę do Pani Mecenas Natalii Popielarskiej.
Kasia
Znakomita! Wyjątkowe połączenie profesjonalizmu zawodowego z ogromnym ładunkiem empatii, wrażliwości i otwartości na człowieka. Gorąco polecam!
Łukasz

Powierzenie mojej sprawy Pani Mecenas Popielarskiej było bardzo dobrą decyzją. Była zaangażowana od samego początku i konsekwentnie dążyła do celu. Dała mi poczucie bezpieczeństwa, doskonale przygotowała do rozprawy a sama błyskawicznie i trafnie reagowała na wszelkie zmiany czy uwagi sądu. Polecam zdecydowanie! Pani Natalio dziękuję!

Anna W.

Z Panią Mecenas współpracuję już kilka lat. Jestem bardzo zadowolona z zaangażowania w każdej mojej sprawie. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, właściwie zawsze jest do mojej dyspozycji. Nie wyobrażam sobie aby ktoś inny mnie reprezentował. Rzetelna, kompetentna, pełna wiedzy i doświadczenia. Śmiało polecam wszystkim potrzebującym fachowego wsparcia prawnego .

Beata

Chodząca wiedza, profesjonalizm,zaangażowanie, pewność siebie, uśmiech, życzliwość – to Pani Mecenas Popielarska. Pani Mecenas zawsze mówi o faktach, a nie o tym, co chcemy usłyszeć. Przygotowuje klienta, wyjaśnia wszystko drobiazgowo, ekspresowo odpowiada na wszystkie pytania.Wspiera i „dodaje odwagi” 🙂 Gorąco polecam!

Joanna

Nie ma Takich słów , którymi mogłabym Pani podziękować za Panią.  Za to co dla mnie Pani zrobiła nie tylko jako adwokat ale i cudowny, ciepły człowiek. Czułam, że jestem w dobrych rękach, czułam się przy Pani bezpiecznie. Dziękuję, z całego serca jeszcze raz dziękuje. I oczywiście dalej powierzam Pani swój los , tym razem w sprawie majątkowej.

Janina W.

Pani Mecenas,  jeszcze raz dzięki za dziś 🙂  Fajnie Panią „mieć” 😉
Pozdrawiam!

Asia

Blog: Wiedza, praktyka, doświadczenie

Trzy ważne słowa – credo Kancelarii

Nasze motto zawiera się w trzech słowach: prawo/medycyna/człowiek. Wynieślismy je wysoko, ponieważ wszystkie trzy tworzą rdzeń działania naszej kancelarii. Walczymy o prawa lekarzy i pomagamy pacjentom. Wspieramy w najtrudniejszych chwilach podczas rozwodu. Pomagamy uzyskać alimenty. W centrum naszych działań prawnych stoi człowiek.

Lekarz: specjalista czy zwierzyna łowna?

Najwyższe odszkodowanie wypłacone w Polsce za błąd medyczny wyniosło ponad 5 milionów złotych. Kwota ta obrazuje ogrom nieszczęścia, jakie dotknęło pacjenta. Ale też rozpala wyobraźnię innych pacjentów lub ich rodzin. Lekarze coraz częściej czują się nie jak ci, którzy przywracają zdrowie, ale jak ktoś z góry podejrzany o potencjalne zaniedbanie.

Poradniki Kancelarii – sięgnij po wiedzę!

Eksperci Kancelarii Buzuk/Popielarska nie tylko prowadzą sprawy, reprezentują Cię w sądzie i doradzają. Nasz zespół interesuje się nowinkami prawniczymi, sami również publikujemy tę wiedzę, która uznajemy za najbardziej przydatną dla naszych Klientów i Partnerów. Zapraszamy do sekcji „Poradniki”, w której znajdziecie uporządkowaną wiedze prawniczą, podaną w przystępny sposób!

Sprawdź, o czym mówimy